Login | Register
It's free, fast and simple!
Saved Searches
Quick access and email alerts!
Wish List
Never lose your favourite lots!

Lot 554: MATGRUPP, 13 DELAR

Björk. Enligt uppgift utställd på Baltiska utställningen i Malmö 1914. Högskåpet med omfattande skador och fanersläpp. Övrigt med smärre skador samt repor och märken.
Translate to English

Sold

Timed:
ended on 13 Feb 21:07
Location:
Sweden, Landskrona
Auction house:
Skånes Auktionsverk