Auktioner
Skapa konto
Transport
Så köper du
Sälj
Vanliga frågor
Värdering
Dödsbon
Kalendarium
Kontakt
Inlämning pågår
Sälj på Vårens Kvalitetsauktion 3 juni!
Kontakta oss...
Sälj din konst hos oss!
Vi är stolta över att kunna erbjuda en trygg försäljningsprocess och ett showroom där konsten samsas med utsikt över Göteborgs inlopp.
Kontakta våra värderingsmän och sälj dina föremål i gott sällskap på vårens Kvalitetsauktion.
Pågående auktioner
Se fler auktioner här
1
8
Skulptur
JONAS UTTERBERG. Skulptur, trä, signerad.
(Inga bud)
7 dagar kvar
Ringar
RING, 18k guld, syntetiska stenar, vikt ca 3,6 gram.
1600 SEK
(4 bud)
7 dagar kvar
Mopeder
MUSTAD & SON, Folkscooter 111, Göteborg, troligen 1954.
1000 SEK
(2 bud)
7 dagar kvar
Grafik
ANTONI CLAVÉ. Färglitografi, signerad och numrerad 7/85.
(Inga bud)
7 dagar kvar
Vintagekläder & Accessoarer
VANITY BOX, "Boite à Flacons", Louis Vuitton, Made in France.
351 SEK
(1 bud)
7 dagar kvar
Övrigt
MUMINPLANSCHER, 4 st.
(Inga bud)
7 dagar kvar
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJER, 2 st, England.
(Inga bud)
7 dagar kvar
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 2 st, senbarock.
(Inga bud)
7 dagar kvar
Se alla våra auktioner här
(Fördjupning)
Vi har flyttat till Banehagsgatan 20
(Fördjupning)
Martin Barré — 65-S-6 — Akryl och glyceroftalisk färg på duk
(Fördjupning)
Ett av världens äldsta auktionshus - Anno 1681
Göteborg Auktionsverk har en historia som sträcker sig tillbaka till 1681 och är därmed världens näst äldsta auktionshus.
Tiden går, men kvalitet består.
Läs mer om vår historia
By continuing to browse this site, you agree to our
use of cookies
.
I Understand