LOT 1091
winterlandschap met schaatsers op het ijs en converserende figuren bij prikslede, gesigneerd r.o. op de afgemeerde boot, olieverf op doek, 58 x 80, cm
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum