LOT 1098
stilleven met Makkumer kom met veldbloemen en atalanta's 'De Pastorale' (summer series) gesigneerd l.o., getiteld en gedateerd 2004 verso, olieverf op paneel, 30 x 40 cm
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum