LOT 1125
Portret van de producer A.W. Stellwagen, gesigneerd en gedateerd r.o. 1925, olieverf op doek, 110,5 x 90 cm
-Literatuur: J. Versteegh, 'Toon Kelder, Romantisch Modernist', Zwolle 2016, p. 76 met illustratie-
-Herkomst: Veiling Christie's Amsterdam, 29 mei 2013, lot 138-
27 Jun 2023
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2023
Netherlands, Hilversum