LOT 33

14 kt. Gouden ring, 19e eeuw

de voorzijde met een zilveren urn bezet met roosgeslepen diamant tegen een fond van groen email in een entourage van roosgeslepen diamant. Meesterteken, Jan en Anton Rozendaal, Hoorn, 1892 - 1894

bruto 3,6 gr., ringmt. 18

[1]

14 k. Gold ring, 19th century, the front with an urn set with rose-cut diamonds against a ground of green enamel in an entourage of rose-cut diamonds. Maker's mark, Jan and Anton Rozendaal, Hoorn, 1892 - 1894

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam

bruto 3,6 gr., ringmt. 18

[1]

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam