LOT 2628

14 kt goud met 835/000 zilveren ovale portretminiatuur met de afbeelding van 2 kinderen, toegeschreven aan Charles Corti, werkzaam eind 18e eeuw, omlijst door een rand rondom gezet met op folie gezette roos geslepen diamanten, en een buitenste opengewerkte rand rijkelijk bezet met roos diamanten, Frans meesterteken CP en zwijnenkop keur, afmeting 85 x 70 mm, in fitted etui

05 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

05 Oct 2022
Netherlands, Hilversum