16e GEBOORTEDAG GUSTI RADEN AJU KUSTIJAH, dochter van de Soesoehoenan van Soerakarta
NETHERLANDS - 16e GEBOORTEDAG GUSTI RADEN AJU KUSTIJAH, dochter van de Soesoehoenan van Soerakarta 1934, NEDERLANDSCH INDIË / DUTCH EAST INDIES, INDISCHE VORSTENDOMMEN door M.P.J. Fleur. Linksgewend borstbeeld. Kz. Javaans opschrift. Daaronder 25-3-1919 - 2-10-1934.AE verguld 30 mm met boloog en ring
Condition: Zeer fraai +
Condition: Zeer fraai +