LOT 96
17th C. Spanish School. Saint Peter and S. Paul
ESCUELA ESPAÑOLA S. XVII. "San Pedro y San Pablo". Óleo sobre lienzo. 51 x 70 cm
27 Feb 2020
Spain, Madrid
27 Feb 2020
Spain, Madrid