Sold
Lot 3552

2 ingelijste antieke pagina's, India, 19e eeuw, afmeting inclusief lijst: 30 x 38 cm -wormschade-
Timed
06 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info