LOT 1537
2 werken op papier, Portret van een heer in Jerusalem, onduidelijk gesigneerd, geannoteerd en gedateerd r.o. Jerusalem 1928, aquarel, 29,5 x 24 cm; Studietekening van een jongeman, gemonogrammeerd r.o. FB, 36 x 28,5 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum