LOT 85

5 bagues, 6 colliers, 4 bracelets, bracelet rigide et 2 boucles d'oreilles en or jaune et blanc 18 ct (pierres fausses, pierres manquent, abîmé, bosselés) - 217 g (Tailles: 57, 56, 58 & 2x 55) (46, 46.5, 44.5, 2x 45, 45.5, 19, 18.5, 2x 19.5 cm & 6x 5.5 cm)
Beschrijving in het Nederlands:
5 ringen, 6 halskettingen, 4 armbanden, onbruigzame armband en 2 oorrringen in 18 kt geel- en witgoud (valse stenen, stenen ontbreken, beschadigd, gedeukt) - 217 g (Maten: 57, 56, 58 & 2x 55) (46, 46.5, 44.5, 2x 45, 45.5, 19, 18.5, 2x 19.5 cm & 6x 5.5 cm)

07 Dec 2021
Belgium, Brussels

07 Dec 2021
Belgium, Brussels