LOT 6815

5 werken op papier, aquarel, 21 x 25, 'Le retour de la Pèche', gesigneerd en gedateerd r.o. C.W.G. 1868; aquarel, 20 x 28, Wandelaars naar het eiland, onbekend; potloodtekening, 18 x 27, Boerderij, onduidelijk gesigneerd r.o.; Potloodtekening, 14 x 20, Huisje, gesigneerd en gedateerd r.o. Laure Beuleause 1886; ovale aquarel, Riviergezicht bij maanlicht, 12 x 17,5, gesigneerd met monogram en gedateerd l.o. 18[..]

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum