LOT 99
6-armige vuurvergulde bronzen kroonluchter versierd met reliëf van acanthusbladmotieven en Louis XVI ornamenten, laat 19e eeuw, h. 70 cm -gemeten exclusief ketting, elektrisch ingericht-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum