LOT 443
6-lichts verguld metalen kroonluchter, de gebogen armen bekroond door adelaarkoppen, 19e eeuw, l. 94 cm -elektrisch ingericht en gemeten met ketting-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum