LOT 20

7-delig sierscherm bestaande uit beschilderd linnen met floraal decor met vogels, per stuk 244x88 cm, 17e eeuw op 19e eeuws spieraam (diverse schade in doek) (herkomst inboedel van een historisch huis en adellijke familie uit het midden van Nederland)

20 Nov 2023
Netherlands, Arnhem

20 Nov 2023
Netherlands, Arnhem