LOT 298
A Kashan carpet, Persia. A classical medallion design. Mid-20th century. 398×298 cm.
Condition Report:
Condition report on request. Please contact: carpets@bruun-rasmussen.dk
27 Nov 2019
Denmark
Condition Report:
27 Nov 2019
Denmark