LOT 1127

ALLEN JONES (°1937)

Description EN
'Life Class', 1968.
Colour lithograph. Signed in pencil.
Text missing.
Frame.

Provenance: Multi-Art Gallery Paul Ibou, Antwerp.

Beschrijving NL
'Life Class', 1968.
Kleurenlitho. Getekend in potlood.
Tekst ontbreekt.
Kader.

Herkomst: Multi-Art Gallery Paul Ibou, Antwerpen.

Description FR
'Life Class', 1968.
Lithographie en couleur. Signée au crayon.
Texte manquant.
Cadre.

Provenance: Galerie Multi-Art Paul Ibou, Anvers
Size: 758 x 510 mm, 940 x 690 mm

06 Dec 2023
Belgium, Antwerp

Description EN
'Life Class', 1968.
Text missing.
Frame.

Beschrijving NL
'Life Class', 1968.
Tekst ontbreekt.
Kader.

Description FR
'Life Class', 1968.
Texte manquant.
Cadre.

06 Dec 2023
Belgium, Antwerp