ANONIEM / ANONYME XIX
Description EN
Sailboats on the high seas. Figures on the bank.
Water colour. Water colour and gouache.
A lot of two.
Both framed.
Beschrijving NL
Zeilboten op volle zee. Personages aan de oever.
Aquarel. Aquarel en gouache.
Een lot van twee, van een verschillende hand.
Tot.: 2 ex. (beide in kader)
Description FR
Voiliers à la mer. Personnages près de l'eau.
Aquarelle et gouache. Lot de deux.
Encadrées.
Description EN
A lot of two.
Both framed.
Beschrijving NL
Aquarel. Aquarel en gouache.
Tot.: 2 ex. (beide in kader)
Description FR
Encadrées.