Sold
Lot 1288

Figuren in straatje, gemonogrammeerd l.o., olieverf op papier gelijmd op karton, 23,5 x 15,5 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info