Allégorie de Saint Georges ayant terrassé... - Lot 186 - MJV Soudant
Allégorie de Saint Georges ayant terrassé le dragon. Huile sur papier collée dur panneau de chêne. Ecole anversoise XVIIème siècle. (Petit manque en haut). Dimensions : 32,5 cm x 42 cm.
NL: Allegorie van Sint-Joris die de draak heeft verslagen. Olieverf op papier gelijmd op hard eiken paneel. Antwerpse school uit de 17e eeuw. (Klein gebrek aan de bovenkant). Afmetingen: 32,5 cm x 42 cm.