Upcoming
Lot 166

Amsterdams staand horloge in mahonie gefineerde kast met inegwerk van tulp, voorzien van beschilderde frontplaat met verzilverde cijferring en uitgerust met volledige kalender, adres: John Wiithenius Amsterdam, 18e eeuw, hoogte inclusief Atlas 250 cm -2 gewichten en slinger aanwezig-
Timed
03 Oct 18:25
Location
Netherlands, Hilversum