LOT 28
Amsterdams staand horloge in noten gefineerde kast bekroond met ajourgezaagde kap met gecontourneerde rand en 3 bollen, messing wijzerplaat met Romeinse cijferring en dagaanduiding, gemerk: Pieter Klok (1665-1744), vroeg 18e eeuw, h. 252 cm -2 gewichten en slinger aanwezig-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum