Unsold
Lot 1086

serie van 6 ingelijste litho's, Composities met Vogels, 1973, elk gesigneerd en gedateerd r.o., elk 69,5 x 49,5 cm, oplage: vijf stuks 22/100, één 83/100
Timed
04 Oct 2022
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info