LOT 5313438

Arne Vodder. Skabe af palisander. (6)

Arne Vodder. Skabe af palisander bestående af tre underskabe, to overskabe, samt højskab fra anden producent. Mål for underskabe: H. 80. B. 90. D. 45 cm. Overskabe: H. 72. B. 90. D: 30 cm. Højskab: H. 151. B. 90. D: 45 cm. Udført hos Sibast møbler. (ej højskab). Fremstår med brugsspor i form af ridser. Nogle hylder samt hyldebærer mangler. (6)

26 Apr 2019
Denmark, Esbjerg

26 Apr 2019
Denmark, Esbjerg