LOT 212
Arte del secolo XVIII Putto reggi pera Statua in pietra (cm 93x62) (difetti)
Arte del secolo XVIII
Putto reggi pera
Statua in pietra
(cm 93x62) (difetti)
-EN
Art of the 18th century
Putto holding a pear
Stone statue
(cm 93x62) (defects)
29 Mar 2023
Italy, Milan
Arte del secolo XVIII
Putto reggi pera
Statua in pietra
(cm 93x62) (difetti)
-EN
Art of the 18th century
Putto holding a pear
Stone statue
(cm 93x62) (defects)
29 Mar 2023
Italy, Milan