LOT 32
Assiette en porcelaine fin XVIIIème à décor... - Lot 32 - MJV Soudant
Assiette en porcelaine fin XVIIIème à décor polychrome d'oiseaux.
NL: Porseleinen bord uit het einde van de 18e eeuw met polychrome decoratie van vogels.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes