Avondzon op de Silberberg in Hinterzarten Hermann Dischler (1866 - 1935)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '21, verso voorzien van etiket door de schilder.

quality B

34 x 61 cm / 51 x 79 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality B

34 x 61 cm / 51 x 79 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden