Bague en or jaune 18 ct et platine sertie de 26 diamants taille ancienne +/- 0.52 ct et 1 perle mabé (pierre ébréchée) - 10.6 g brut (Taille: 57)
Beschrijving in het Nederlands:
Ring in 18 kt geelgoud en platina bezet met 26 diamanten oud slijpsel +/- 0.52 kt en 1 mabe parel (steen beschadigd) - 10.6 g bruto (Maat: 57)