LOT 152

Bague en or jaune 18 ct sertie de 3 diamants taille ancienne +/-0.60 ct (pierre de couleur, pierre manque, abîmée, bosselée) - 2.7 g (Taille: 50.5)
Beschrijving in het Nederlands:
Ring in 18 kt geelgoud bezet met 3 diamanten oud slijpsel +/- 0.60 kt (kleursteen, steen ontbreekt, beschadigd, gedeukt) - 2.7 g (Maat: 50.5)

07 Dec 2021
Belgium, Brussels

07 Dec 2021
Belgium, Brussels