LOT 99
Bague en or jaune 18 ct signée et numérotée BOUCHERON sertie d'1 lapis-lazuli (pierre abîmée) - 11.7 g brut (Taille: 52.5)
Beschrijving in het Nederlands:
Ring in 18 kt geelgoud getekend en genummerd BOUCHERON bezet met 1 lapis lazuli (steen beschadigd) - 11.7 g bruto (Maat: 52.5)
11 Dec 2021
Belgium, Brussels
11 Dec 2021
Belgium, Brussels