Bague en platine sertie d'1 brillant central +/- 0.18 ct, 13 brillants +/- 0.33 ct et 1 diamant taille 8/8 +/- 0.02 ct (abîmée, bosselée, cassée, morceau manque, griffée) - 6.3 g (Taille: 50)
Beschrijving in het Nederlands:
Ring in platina bezet met 1 centrale briljant +/- 0.18 kt, 13 briljanten +/- 0.33 kt en 1 diamant 8/8 slijpsel +/- 0.02 kt (beschadigd, gedeukt, gebroken, stuk ontbreekt, gekrast) - 6.3 g (Maat: 50)