Bague et 4 boucles d'oreilles en or jaune et blanc 18 ct serties de +/- 105 brillants +/- 1 ct, 30 diamants noirs +/- 0.30 ct et perles (pierres de couleur, poussettes en métal, 1 poussette manque, abîmées, bosselée) - 22.1 g brut (Taille: 53.5)
Beschrijving in het Nederlands:
Ring en 4 oorringen in 18 kt geel- en witgoud bezet met +/- 105 briljanten +/- 1 kt, 30 zwarte diamanten +/- 0.30 kt en parels (kleurstenen, drukknopen in metaal, 1 drukknoop ontbreekt, beschadigd, gedeukt) - 22.1 g bruto (Maat: 53.5)