Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven Evert Moll (1878 - 1955)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd.

quality A-

64 x 100 cm / 76 x 112 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

64 x 100 cm / 76 x 112 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden