LOT 5271377
Bentley pianette i valnød
Bentley. Pianette / klaver udført i valnød. Fremstår med alm. aldersrelateret brugsspor, enkelte små finérafslag i bund på den ene side. Pianettet skal stemmes. Velspillende på alle tangenter.2,000
21 Mar 2019
Denmark, Kolding
21 Mar 2019
Denmark, Kolding