LOT 37
Biblia latina.
Biblia sacra. Vulgata Editionis sixti V. Pontificis max. iussu recognita, et Clementis VIII. auctoritate edita. Venedig, Pezzana 1727. Mit zahlr. Textholzschn. 10 (von 11) Bl., 964 S., 26 Bl. Restaur. etw. spät. Hldr. (Gebrauchsspuren).
14 Oct 2021
Germany, Pforzheim