Biblia polyglotta.
Sacra Biblia, Hebraice, Graece et Latine. Cum annotationibus Fr. Vatabli. Editio postrema, Novum Testamentum Graecolatinum Ben. Ariae Montani. 7 Tle. in 14 Bdn. (Hdbg.), Officina Commeliniana 1599. Fol. 7 nn. Bl., 462 S.; 580 S.; 12 nn., 38 num. Bl.; 296 S.; 664 S.; 128 S., 1 Bl.; 2 Bl., 207 S. Braune Hldrbde. d. Zt. (Rckn. tls. läd., tls. stärker best. u. berieb.).