LOT 1390
Biedemeier portret van dame ter halve lengte 'Johanna Petronella Jongejans', niet gesigneerd, 19e eeuw, pastel, 45 x 35 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum