"Bij de uitspanning" Ludwig Hartmann (1835 - 1902)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd

quality A-

16.5 x 21 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

16.5 x 21 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden