Bijbelse scène met het overhandigen van brood Cees Bolding (1897 - 1979)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, r.b. en verso gesigneerd en gedateerd 1918 - bedoekt.

quality B

95 x 91 cm / 111 x 107 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality B

95 x 91 cm / 111 x 107 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden