Binnenvarende bomschuiten bij Katwijk German Grobe (1857 - 1938)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek , r.o. gesigneerd

quality A-

85 x 58 / 100 x 73 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

85 x 58 / 100 x 73 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden