Sold
Lot 1578

Bloemstilleven, gesigneerd r.o. H v.d. Ploeg, 20e eeuw, olieverf op doek, 59,5 x 53 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info