Boerderijen aan het water Adrianus Johannes 'Arie' Zwart (1903 - 1981)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd.

quality A/B

40 x 80 / 64 x 104 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A/B

40 x 80 / 64 x 104 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden