LOT 14

Bomschuit en kar in de branding Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875 - 1927)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd.

quality A-

30 x 40 cm / 40.5 x 50.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

30 x 40 cm / 40.5 x 50.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden