LOT 4

Bomschuiten op het strand bij Katwijk Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875 - 1927)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd

quality A-

57 x 63 / 72 x 79 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

57 x 63 / 72 x 79 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden