LOT 5713028

Brdr. Andersen, 6 caféborde, model Ypsilon (6)

6 caféborde af Brdr. Andersen, model Ypsilon, grålakeret stel på firpasfod, bordplader i hvid kompaktlaminat med sort profileret kant, H. 74 cm. 69x69 cm. Fremstår med brugsspor samt plader med ridser. (6)

16 Jul 2020
Denmark, Odense

16 Jul 2020
Denmark, Odense