"Breidstertje" Jan Jacobus Matthijs Damschreuder (1825 - 1905)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd

quality A-

38 x 46 / 66 x 75 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

38 x 46 / 66 x 75 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden