LOT 2149
verguld bronzen beeld met ivoren delen op natuurstenen basement: danseres, gesigneerd in de voet, Frankrijk, circa 1900, h. 30 cm - hand gerestaureerd -
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum