Price unavailable
Lot 2

Charlotte van Pallandt
(Arnhem 1898 - Noordwijk 1997)
Torso
Monogrammed on the base
Wood, H. 43.6 cm
Provenance:
Private collection, the Netherlands
Date
16 Dec 2019
Location
Netherlands, Amsterdam