Chauffe-plat in de vorm van een vierkante tegel (21 x 21 cm) in meerkleurig geglazuurd aardewerk gevat in een houder in
Description EN
Shaving dish in the shape of a rectangular tile (21 x 21 cm) in polychrome earthenware on a walnut stand.
With a four melody music mechanism. Late 19th-century work.
Beschrijving NL
Chauffe-plat in de vorm van een vierkante tegel (21 x 21 cm) in meerkleurig geglazuurd aardewerk gevat in een houder in notelaar met gesculpteerde boord, op vier pootjes en met muziekmechanisme met vier melodieën. Laat 19de eeuws werk.
Description FR
Chauffe-plat en forme d'un carreau carré (21 x 21 cm) en faïence à décor polychrome pris dans un support en noyer à bord sculpté, sur quatre pieds et avec mouvement à musique avec quatre mélodies. Fin du 19ème siècle.
Size: 6 x 30 x 30 cm
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Size: 6 x 30 x 30 cm